Výstavba plynových zařízení
Stavby inženýrských sítí
Komplexní servis
Zemní práce
Vše pod jednou střechou
Progres Liberec s.r.o.

O firmě

Home » O firmě
Hledat:

 

O NÁS

Firma Progres Liberec s.r.o. vznikla jako sdružení Progres roku 1995. Během dvou let se vypracovala na jedonoho z nejvýznamějších dodavatelů pro SČP a.s. oblast Liberec a do roku 1999 zvýšila objem realizovaných zakázek o více jak 100% na 30 mil. Kč. V letošním roce (2012) jsme zvýšili objem zakázek  na 60mil. Kč. 

Do dnešní doby patříme mezi nejvýznamnější dodavatele prací pro skupinu RWE. V současné době působíme především v oblasti severních Čech. Také zajišťujeme pohotovost nejen pro oblast Liberecka, ale i pro Šluknovský výběžek.

 

Jednatelem firmy je Martin Hrabaň. Progres Liberec s.r.o. disponuje veškerými potřebnými oprávněními na vyýstavbu plynovodů a přípojek STL, NTL, regulačních stanic a odběrných plynových zařízení a je certifikována pro činnosti na plynárenských zařízeních dle CP 08-2002 a CP 20-2002 GAS s.r.o.

 

Technické zázemí firmy je zabezpečeno v dílnách, které jsou vybaveny potřebným zařízením pro zajištění bezporuchového chodu mechanizace a strojového parku, včetně skladů pro bezpečné a předpisové skladování materiálu a náhradních dílů.

Odborné vedení staveb zajišťuje autorizovaný technik  v oboru technologická zařízení staveb. Firma zaměstnává 25 kmenových zaměstnanců. Pro sezonní období mají tito pracovníci bohaté zkušenosti pro organizování rozsáhlých investičních celků.

Progres Liberec s.r.o. je tvořena několika sekcemi (sekce výstavby plynovodů, havárií a výstavby připojek a dopravy, povrchových úprav a služeb), jejichž personální obsazení a strojní vybavení je zárukou poskytování prací na vysoké úrovni a ve vynikající kvalitě.

 

NAPSALI O NÁS A PODĚKOVÁNÍ

Poděkování Města Liberec, RWE a města Bílý Kostel

Poděkování za pomoc při bleskových povodních ve městě Bílý Kostel v roce 2010.

Poděkování města Liberce za projektové řešení a realizaci inženýrských sítí v lokalitě Nerudova náměstí.

 

Povodně RWE
Povodně RWE
Poděkování Bílý Kostel
Poděkování Bílý Kostel
Poděkování Martin Hrabaň
Poděkování Martin Hrabaň
Poděkování Jan Svoboda
Poděkování Jan Svoboda

Hodnocení společností RWE

V liberecké oblasti tato firma patří do čela našich dodavatelů nejenom kvalitně odvedenou prací, ale i způsobem rozvoje. K rostoucím nárokům na kvalitu výstavby plynových zařízení patří i požadavky na doplňování technického vybavení a kvalifikační růst zaměstnanců firmy v souladu s trendy doby, což má přímý vliv i na bezpečnost práce. V této oblasti hodnocení zaručuje firma Progres Liberec s.r.o. vysokou odbornost a technickou připravenost, jejímž výsledkem je činnost bez mimořádných událostí i při tak rizikových pracích, jako jsou práce na plynárenských zařízeních.

Citováno z knihy Historie a současnost podnikání na Liberecku (Martin Taller a kolektiv autorů)

PROGRES LIBEREC s.r.o je zárukou kvalitně odvedené práce
Zákaznické centrum: tel: +482 313 289, mobil: +420 606 621 968 | Sídlo: Liberec 10, Vilová 350, PSČ 460 10 | Email: info@progres-lbc.cz

© 2012 Progres s.r.o. | Příhlásit se

Progres Liberec, s.r.o. - idatabaze.czPlynovody, ropovody a produktovody - idatabaze.cz