Výstavba plynových zařízení
Stavby inženýrských sítí
Komplexní servis
Zemní práce
Vše pod jednou střechou
Progres Liberec s.r.o.

Naši partneři

Home » O firmě » Naši partneři
Hledat:

GasNet s.r.o. (původně innogy)

Podnikání innogy v Česku stojí na čtyřech hlavních pilířích - dodávkách zemního plynu a elektřiny, distribuci plynu, skladování plynu v podzemních zásobnících a výrobě tepla a elektřiny.

Aktivity innogy v oblasti distribuce plynu spadají pod společnost innogy Grid Holding. Zajišťuje spolehlivé a bezpečné dodávky zemního plynu na území celé České republiky kromě Prahy a jižních Čech.

 

ASPP

Asociace stavitelů plynovodů a produktovodů (dále jen asociace nebo ASPP) vznikla na základě vzájemné domluvy zakládajících členů o potřebnosti takového sdružení na počátku roku 1998, se snahou o zviditelnění kvalitních a vysoce profesionálních firem dodávajících montáže potrubních systémů v české republice. Po pětiletém působení se členové dohodli na otevření svých řad všem firmám, které mají zájem pracovat v systému prověřeném Certifikačním procesem dle mezinárodních norem, což v současné praxi znamená pracovat v systému prověřeném Certifikací a registrací organizací v plynárenství GAS s.r.o.

 

GAS s.r.o.

Společnost GAS s.r.o zahájila svou činnost v roce 1994 a jejím jediným vlastníkem se od roku 2005 stal Český plynárenský svaz (ČPS). Hlavním zaměřením činnosti společnosti GAS s.r.o. je zabezpečování výkonu společných činností v plynárenství v oblasti techniky, předpisů, vzdělávání, poradenství a informatiky.

PROGRES LIBEREC s.r.o je zárukou kvalitně odvedené práce
Zákaznické centrum: tel: +482 313 289, mobil: +420 606 621 968 | Sídlo: Liberec 10, Vilová 350, PSČ 460 10 | Email: info@progres-lbc.cz

© 2012 Progres s.r.o. | Příhlásit se

Progres Liberec, s.r.o. - idatabaze.czPlynovody, ropovody a produktovody - idatabaze.cz